Goście – Arci

Miniatura ARCI

Czas na kolejnego wykonawcę, który nie pozwoli uczestnikom XIII Przeglądu Muzyki Chrześcijańskiej w Krapkowicach spokojnie stać, a już na pewno siedzieć, podczas swojego koncertu. Nie tylko scena, ale i publiczność zawsze należy do niego.

Arci od ponad 10 lat zajmuje się muzyką. Nagrał kilka płyt w tzw. podziemiu. W 2007 roku ukazała się jego pierwsza legalna płyta zatytułowana „Ratuj swoją duszę”, która spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem. Jego muzyka to połączenie dobrego, rdzennego hip-hopu z melodyjnym reggae. Kobiece wokale i eksperymentalne brzmienia inspirowane ojczyzną Arciego sprawiają, że jego muzyka zdecydowanie się wyróżnia. Twórczość Arciego to również bardzo dobrze przemyślane i świetnie zarapowane i wyśpiewywane testy. Jak sam Arci przyznaje jego inspiracją do tworzenia jest osoba Jezusa Chrystusa. Dzięki temu przekaz twórczości Arciego jest niezwykle pozytywny i pełen nadziei. Arci nie boi się nazywać rzeczy po imieniu i obnaża kłamstwa i błędy systemu tego świata.

Po sukcesie pierwszej płyty nie trzeba było długo czekać na kolejny krążek Arciego. Premiera jego ostatniej płyty „Porzucam Babilon”odbyła się w połowie kwietnia 2009. Tym razem Arci swoje hip-hopowe reggaujące klimaty uzupełnia elementami dancehallu i dabu.

Arci ma na swoim koncie niezliczoną liczbę koncertów. Przede wszystkim w Polsce ale i za granicą. W 2008 roku wystąpił na Slot Art Festival jako support światowej sławy zespołu Christafari. Wystąpił też na scenie koncertowej na Fesivalu Song of Songs.

Zapraszam na oficjalną stronę artysty – www.arci.pl