Koncert – Michał Król

2014 02 06 Plakat A3 M Krol Www

Już w najbliższy czwartek 6 lutego zapraszamy do Krapkowickiego Domu Kultury na koncert Michała Króla.

Michał Król to 22 letni artysta debiutujący pod własnym nazwiskiem, piosenkopisarz, wokalista i gitarzysta. Komponuje od 15-ego roku życia, a dzięki współpracy z zespołem Zdobywcy (zagrał na ich pierwszym albumie i napisał większość piosenek, które się na nim znalazły), jego utwory można usłyszeć w wielu wspólnotach w całej Polsce.
W 2011 roku Michał przebywał w Australii łapiąc trochę ducha zachodniej muzyki uwielbienia (Hillsong, Planetshakers), która od lat była jego inspiracją. Zdobył Certificate IV of Ministry w Hillsong International Leadership College na kierunku “Muzyka Uwielbienia”.
Pisząc muzykę nowoczesną na miarę XXI wieku ma nadzieję, że jego twórczość przyniesie świeże tchnienie do kościołów i trafi do serc obecnego pokolenia.
Mocy jego piosenkom nadają płynące z serca teksty, które powstają w różnych chwilach jego życia i są jego wołaniem do Wybawcy, jak również proste, wpadające w ucho melodie, które może zaśpiewać każdy.

Pod koniec maja 2013 roku Michał wydał swój debiutancki album “Twój Majestat”. Został on wyprodukowany w jego własnym studiu nagraniowym – www.kingdom-audio.pl .

informacje zaczerpnięto ze strony krolmichal.pl