Prawdziwa natura Boga

Prawdziwa-natura-Boga-Andrew-WommackKsiążka pt. „Prawdziwa natura Boga” autorstwa Andrew Wommack jest napisana prostym, zrozumiałym, a nawet i nieco dowcipnym językiem. Autor opisuje w niej prawdziwą naturę Boga Wszechświata, głównie skupiając się na Jego najistotniejszej cesze, a mianowicie dobroci.

Zdarza się, że ludzie nie szukają Boga, nie mają z Nim prawdziwej intymnej relacji, a nawet się Go boją z prostej przyczyny, ponieważ Go po prostu nie znają, takim jakim jest naprawdę.

Bóg jest pełen miłości, przebaczenia, łaski, radości, wyrozumiałości… Jednak przez trudne okoliczności, które spotykają nas w życiu możemy utracić prawdziwy obraz Boga i zacząć patrzeć przez pryzmat tych właśnie smutnych wydarzeń. Autor przekonuje, że to nie jest cała prawda o tym, jak postrzega nas Bóg. Bóg jest dużo lepszy niż sobie to wyobrażamy.

Ciekawym tematem, jaki porusza w swojej książce jest także kwestia prawa, łaski i prawdziwej wolności w Bogu, którą może cieszyć się każdy człowiek. Wspaniale wyjaśnia różnice między prawem, a łaską.

Dla mnie osobiście książka ta jest ogromną zachętą do przychodzenia do Boga nieustannie, poświęcania czasu na poznawanie Go i Jego cudownej natury. W książce jest też wiele fragmentów z Pisma Świętego. Bardzo polecam.

© 2014 tylkojezus.pl