Lot do nieba

Lot do nieba - Dale BlackKażdy z nas zapewne wie, że traumatyczne przeżycia całkowicie zmieniają życie dotkniętego nimi człowieka. Z pewnością do takich zdarzeń można zaliczyć katastrofę samolotu. W książce „Lot do Nieba, prawdziwa historia pilota” kapitan Dale Black opisuje historię katastrofy, w której brał udział jako dziewiętnastolatek. Samolot, którym leciał, rozbił się zaraz po starcie, a on sam cudem ocalał.

Ta tragedia całkowicie zmieniła życie bohatera, i to nie tylko ze względu na potworne obrażenia, które odniósł w wypadku, ale głównie ze względu na to, co widział i przeżył w czasie trzydniowej śpiączki, w którą zapadł bezpośrednio po nim. Dale Black opisuje, co widział w swojej drodze do nieba, oraz to, jak Bóg uzdrawiał go i przemienił jego serce.

Książkę polecam wszystkim, którzy czasami zastanawiają się „dlaczego ja?”, „dlaczego to właśnie mnie spotkało takie nieszczęście?”. Autor w ciekawy sposób, opisując własne życie, pokazuje ile szczęścia może nam dać godzenie się z wolą Boga i wypełnianie Jego planów dla naszego życia.

Dale Black – „Lot do Nieba, prawdziwa historia pilota”

Wydawnictwo Polwen

(meryro)