MARO EN & DJ WAKE UP

MaroEn

Tym razem artysta sam opowie o sobie:

„Jestem raperem od wielu lat aczkolwiek swoją przygodę z chrześcijańskim rapem rozpocząłem dopiero kilka lat temu po nawróceniu.

Początkowo współpracowałem i dorastałem pod skrzydłami Bęsia i Rymcerzy, a jakiś czas później postanowiłem rozpocząć działania solowe. Podczas tych kilku lat miałem okazję zagrać koncerty w wielu miastach w Polsce jak i za granicą (Londyn, Paryż). Miałem również okazję być zaangażowany w działania związane z projektem profilaktyki uzależnień <Nie Zmarnuj Swojego Życia>, prowadzonym przez Rymcerzy jak i również Antyminą, projektem prowadzonym przez Kolę z Royal Rapu.

Aktualnie jestem w trakcie dokańczania swojego nowego solowego projektu, którego nazwa już niebawem ujrzy światło dzienne. Podczas moich koncertów towarzyszy mi DJ Wake Up, którego Bóg jakiś czas temu postawił na mojej drodze.

W mojej twórczości staram się ukazywać podejście do życia z perspektywy człowieka, który czuje się kochany, i który po wielu trudnych doświadczeniach odnalazł sens życia i nadzieję w Jezusie. Moim wielkim pragnieniem jest aby ludzie również doświadczyli Bożej miłości jaką mamy w Jezusie Chrystusie.”

MARO EN & DJ WAKE UP już w 6 VI w Krapkowicach

 

© 2014 tylkojezus.pl