Odkryj co masz w sercu!

Fot Sxc Hu LinaGarzon

Pomysł zorganizowania Dnia Kobiet zrodził się w sercu Doroty. Jako studentka otrzymywała zaproszenia na podobne uroczystości , ale studiując medycynę, nigdy nie miała na nie czasu.

Po latach, będąc już mężatką, zapragnęła zorganizować coś podobnego. Rozmawiając o swoim pomyśle z przyjaciółkami, zapaliła je i razem zorganizowały I Krapkowicki Dzień Kobiet. Choć początki były bardzo skromne, na spotkanie przyszło ponad 100 kobiet w różnym wieku. Widząc ich radość, rozmowy, dobre samopoczucie i słysząc podziękowania po zakończeniu imprezy – postanowiły, że będą kontynuować ten pomysł. I tak już od 10 lat, co roku miesiąc marzec jest czasem, kiedy organizowane są spotkania z okazji Dnia Kobiet.

Naszym marzeniem jest, by stworzyć Paniom możliwość wyjścia z domów, oderwania się od swoich codzienny obowiązków, myśli , problemów i choć na chwilę się zapomnieć. Zapraszamy je do pięknych miejsc, gdzie mogą czuć się ważne, niezwykłe i wyjątkowe. Poruszamy różne tematy- tak by każda z Pań znalazła „coś” dla siebie. Pragniemy Panie zainspirować, zachęcić, zapalić do odnalezienia swoich pasji, źródeł radości, realizacji swoich marzeń…

Jednak ponad to wszystko, pragniemy mówić tym wspaniałym Kobietom, że jest Ktoś, kto bardzo je kocha. Ktoś, kto chce im towarzyszyć każdego dnia, pomagać, dodawać sił, wspierać, ocierać łzy, stwarzać powody do radości. Wspaniały Przyjaciel na dobre i na złe – Jezus Chrystus.

XI Krapkowicki Dzień Kobiet odbył się w niedzielę 2 marca 2014 r. pod hasłem: „Odkryj co masz w sercu!”

Naszym Gościem Specjalnym była pani Sylwia Tomczyk, która w ramach Chrześcijańskiej Fundacji Zycie i Misja prowadzi tematyczne, twórcze spotkania dla młodzieży oraz dorosłych w zakresie dostrzegania mocnych stron osobowości i powołania w życiu. Pomaga ludziom w odkrywaniu darów, talentów, pasji i pozytywnych stron swojego charakteru.

W programie między innymi:
– wykład pani Sylwii Tomczyk,
– odkrywanie swojego typu osobowości,
– stoisko księgarskie wydawnictwa Koinonia,
– stoisko Pracowni Florystycznej PROWANSJA,
– poczęstunek,
– liczne atrakcje.