Wideo z przygotowań do Tańca Wielkanocnego

Tak, tak, tańczymy, tańczymy proszę Państwa. Już litry potu i łez przyjął krapkowicki parkiet w domu kultury. Nie mamy dla siebie litości. Nie odpuszczamy sobie. Nie robimy prób na pół gwizdka, ale ciężko i mozolnie ćwiczymy.

Doskonalimy swe taneczne ruchy pod okiem wytrawnych instruktorów tańca. Z próby na próbę nasze gesty i ruch nabierają łabędziej płynności. No, po prostu dajemy z siebie wszystkooooooo. Zaiste my can dance! A wszystko to dla Jezusa i dla Was Drogie Krapkowiczanki i Krakowiczanie oraz Krakowiczaniuniunie. Wszystkich serdecznie zapraszamy 21 IV 2012 r. na krapkowicki rynek o godz. 13.00, a tam ukaże się zdumionym oczom waszym WIELKANOCNY TANIEC DLA JEZUSA w naszym, uroczym wykonaniu.

A poza tym niepostrzeżenie jak co roku przyszła WIOSNA nasza radosna. Jak wiosna to wiadomo: łąki, zieleń, bociany, wagary, kwiaty, żółcienie, lekkie powiewy wiatru, słońce, świergot ptaków i takie tam przyrodnicze anomalia… a w tym wszystkim my i nasze gorączkowe przygotowania do Przeglądu.

© 2014 tylkojezus.pl