Rozpoczął się nasz wspólny wyjazd kościoła do Jarnołtówka. Jak zawsze jest to wspaniały czas budowania relacji i doświadczania Bożej Obecności.
W związku z tym w niedzielę, 7 czerwca, nabożeństwo nie odbędzie się.
Serdecznie zapraszamy na kolejne, 14 czerwca.
Do zobaczenia!
