[ZMIANA DATY] Konferencja dla Singli “W strefie rajskich ptaków”

PLAKAT WSRP

UWAGA! W związku z aktualną sytuacją w Polsce i na świecie, konferencja zostanie przełożona na termin, o którym poinformujemy jak najszybciej.

Kamienica pod Aniołami, Wrocław, 28 marca 2020 r.

Wydarzenie zostało stworzone z myślą o ludziach, którzy stawiają na pierwszym miejscu Boga i wciąż jeszcze nie znalazły współtowarzysza na tej drodze (Księcia z bajki, Księżniczki na ziarnku grochu, Skarbeńka, Misia, Żabki i innego Ptysia).

Wierzymy, że zostaliśmy stworzeni przez kochającego Boga Ojca i przeznaczeni do życia w Bożym Królestwie, którego pełnia objawi się w RAJSKIEJ wieczności. Jako osoby stanu wolnego mamy wyjątkowy przywilej poświęcenia większej ilości swojego czasu na poznawanie natury Boga i rozwinięcie swoich skrzydeł, by móc, niczym ptak, wzbić się ponad przeciętność.

Chcemy towarzyszyć Ci w tej wędrówce, organizując niniejszą konferencję stworzoną specjalnie z myślą o Singlach w wieku 25+. W trakcie trwania wydarzenia będziemy poruszać ważne dla nas tematy i wspólnie szukać odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Mamy nadzieję, że nasza działalność rzuci nowe światło na obecny czas w Twoim życiu, dając jednocześnie możliwość nawiązania nowych relacji.

Koszt biletów wynosi:
– 80 zł do 29 lutego
– 90 zł do 15 marca
– 100 zł do 25 marca

(W cenie biletu: konferencja, przerwa kawowa, dwie sekcje warsztatowe, przerwa obiadowa)

Na stronie wydarzenia poznasz wszelkie szczegóły oraz zakupisz bilet:
https://www.facebook.com/events/140237336933035/

Pozdrawiamy,
Organizatorzy