KILKA SŁÓW O NASZYM KOŚCIELE

Bardzo się cieszymy, że tu z nami jesteś.

Nasza radość jest ogromna, ponieważ jesteśmy ludźmi pełnymi pasji i miłości do Boga, gotowymi się nią dzielić z innymi.

Pewnie jesteś ciekaw jak powstał nasz Kościół? Historia nasza zaczyna się, gdy Pastor, Andrzej Krajka, po swoim nawróceniu w 1989 roku, razem z żoną Anną, rozpoczął budowę wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym w malowniczych Krapkowicach. Ta wspólnota, która dzisiaj znana jest jako Centrum Chrześcijańskie “Tylko Jezus,” jest częścią większego Kościoła Bożego w Chrystusie (KBWCh).

Wierzymy głęboko, że Bóg Ojciec obdarzył nas swoim Synem, Jezusem Chrystusem, który swoją świętą krwią odkupił nasze grzechy. Jesteśmy wdzięczni za ten niesamowity dar i postanowiliśmy kroczyć w Duchu Świętym, żyjąc codziennie według Bożego Słowa.

Jeśli masz ochotę na przygodę, której nie zapewni ci żadna inna historia, przygodę inspirowaną Bożą obecnością, serdecznie zapraszamy cię na nasze niedzielne nabożeństwa.

Przyłącz się do nas i zacznij pisać swoją historię życia, historię, która jest kształtowana przez sam Boży palec. Razem tworzymy i jesteśmy szczęśliwi.

Zainspiruj się tym, co robimy, abyśmy mogli razem szerzyć Dobrą Nowinę o Jezusie!

 

nabożeństwa

NABOŻEŃSTWA NIEDZIELNE

Podczas nabożeństwa nie ma sztywnych reguł ani zasad. To czas, który poświęcamy modlitwie w sposób otwarty i autentyczny. Liczy się Twoje serce i szczere słowa, które chcesz wyrazić Bogu.
Nie tylko się modlimy, ale również śpiewamy wiele pięknych pieśni. Towarzyszy nam utalentowany zespół muzyczny, który dodaje atmosferze wyjątkowego charakteru.

Nie zapominamy także o duchowej nauce. Słuchamy kazań, które pomagają nam zrozumieć Pismo Święte i stosować je w codziennym życiu. Dzielimy się również inspirującymi historiami i świadectwami, w których ludzie opowiadają o tym, jak Bóg objawił swoją chwałę w ich życiu. To momenty, które dodają nam sił w wierze i inspirują do jeszcze głębszej relacji z Bogiem.

Jednak nasza modlitwa nie ogranicza się tylko do nas samych. Jesteśmy Kościołem, który troszczy się o potrzeby innych ludzi. Modlimy się za nich, dzielimy się radościami i trudnościami. To dla nas ważne, aby być dla siebie wsparciem i razem doświadczać uwalniającej i uzdrawiającej mocy modlitwy.

Dołącz do naszego Kościoła, gdzie modlitwa staje się autentycznym spotkaniem z Bogiem, a wspólne przeżywanie wiary tworzy silne więzi między nami. Czekamy na Ciebie z otwartymi sercami i gotowi do wspólnego doświadczenia miłości Boga.

Zapraszamy w każdą NIEDZIELĘ

o godz. 10:00

Krapkowice, os. Sady 1

Nabożeństwa online w każdą niedzielę na naszym kanale na YouTube. Kliknij tutaj.

NAUCZANIA ONLINE

Zapraszamy na naszą playlistę nauczań online!

Kliknij tutaj.

SPOTKANIE Z BIBLIĄ

Spotykamy się dwa razy w miesiącu, aby lepiej rozumieć Słowo Boże.

Więcej informacji: https://tylkojezus.pl/grupa-biblijna/

Zapraszamy!

KURS ALPHA

Chcesz odnaleźć sens życia? Zapisz się KURS ALPHA!

❓Jak wygląda KURS ALPHA❓ To cykl 10 spotkań, gdzie w sposób przystępny i nie wywierający presji, można poznać chrześcijaństwo. Kurs Alpha, to miejsce gdzie dzielimy się swoimi przemyśleniami i odkrywamy sens życia.

❓Kto może wziąć w nim udział❓ Na kurs może zapisać się każdy, zarówno niewierzący, jak również ten, kto pragnie odświeżyć podstawy swojej wiary. Nikt jednak nie musi zabierać głosu, jeśli nie chce. Można tylko przyjść i wysłuchać innych.

❓Ile kosztuje❓ Kurs ten jest całkowicie bezpłatny. Można zrezygnować również podczas jego trwania, jeśli ktoś stwierdzi, że nie jest to miejsce dla niego.
Z naszej strony zrobimy wszystko, aby każdy czuł się dobrze podczas tych spotkań.?

❓Jak się zapisać❓ Wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu 695 719 392. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, a terminy spotkań możemy dopasować dla Ciebie indywidualnie!

ROYAL RANGERS W KRAPKOWICACH

SKAUTOWA ORGANIZACJA WYCHOWAWCZA

Royal Rangers jest międzynarodową, chrześcijańską, międzywyznaniową organizacją działającą od 1962 roku. Dzisiaj około 250 tysięcy Rangerów – dzieci, młodzieży i liderów – bierze udział w zorganizowanych zajęciach skautowych w 95 krajach na całym świecie. Tysiące liderów – wolontariuszy, którzy traktują pracę z dziećmi jako powołanie, pracuje z poświęceniem i gotowością, służąc dzieciom i młodzieży w ich lokalnych społecznościach.

Zobacz jak działamy w Krapkowicach

Strona szczepu: www.royalrangers15.pl

UWIELBIENIOWE CZWARTKI

Modlitwa i muzyka na żywo. Dołącz do nas, pisz, komentuj i miej z tego radość tak jak my.

Zapraszamy i zachęcamy do wspólnego uwielbienia Boga. Niech Jego obecność przemienia nasze serca, nasze myśli, niech Jego światło rozprasza każdą ciemność w naszym życiu!

Zobacz całą playlistę: Kliknij tutaj!

MODLITWA KOBIET

Każdy sobotni poranek to czas, gdy razem możemy wysłuchać rozważania Reginki w oparciu o Słowo Boże. Razem z innymi kobietami jednoczymy się też w modlitwie.
“Gdy dwóch lub trzech zbierze się w Moim imieniu, Ja będę wśród nich.” Mt 18,20
Jezus Chrystus zachęcał do wspólnej modlitwy my zachęcamy Cię do zapoznania się z nagraniami, które możesz znaleźć na naszym kanale You Tube, a już w najbliższą sobotę możesz przyłączyć się do wspólnej modlitwy kobiet.

Zobacz całą playlistę “Modlitwy Kobiet”

Kliknij tutaj.

ŚWIADECTWA

Poczytaj świadectwa nawrócenia, uzdrowienia i działania Boga w naszym życiu: Kliknij tutaj!